Kurumsal

Aktif International, sağlık alanında hasta merkezli yaklaşımıyla en iyi hizmeti hedefleyerek, çağdaş ve bilimsel tedavi yöntemlerini, uluslararası düzeyde hastalarına sunmaktadır. Aktif International güven, güler yüz ve hasta memnuniyetini temel alan yaklaşımıyla, beş farklı hastaneyi zaman içerisinde bünyesine katarak Marmara Bölgesinde öne çıkan sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Aktif International Hastaneler Grubu’nun yolculuğu, 1999 yılında Özel Yalova Uzmanlar Hastanesi’nin kuruluşu ile başlamıştır. 2010 yılında Özel Yalova Aktif Hastanesi’nin ve daha sonra 1998 yılında Yunus Emre Hastanesi adıyla kurulup 2020 yılında Aktif International Üsküdar Hastanesi ismini alan üçüncü hastanemizin katılımıyla devam etmiştir. 2009 yılında kurulan Özel Kocaeli Hastanesi’nin 2021 yılında Özel Aktif Kocaeli Hastanesi ismiyle ve İstanbul Bahçelievler’deki Vital Hospital’ın 2022 yılındaki katılımıyla birlikte 2023 yılında bu beş hastane Aktif International adıyla tek bir şemsiye altında toplanmıştır.

Aktif International tüm hastane ve kliniklerinde yaklaşık 1500 kişilik bir sağlık ordusuyla, modern tıbbın gerektirdiği tüm teknolojik alt yapı ve modern tedavi yaklaşımıyla, her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipleriyle, hastalarına güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Sağlık turizmi vizyonuyla global ölçekte önemli bir oyuncu haline gelen ve yatırımlarına devam eden Aktif International, Türkiye’yi uluslararası platformlarda gururla temsil etmektedir.