Havyar Bakımı

Havyar Bakımı

 

Yüzyıllardan beri bir lüks olarak bilinen havyar sadece krallara ve soylulara layık bir yiyecek olarak görülmekteydi. Yapılan klinik çalışmalar havyar hücrelerinin genç epidermal cilt hücreleri ile çok benzer bir yapı sergilediğini göstermiştir. Yağ asitleri, aminoasitler, mineral tuzlar, vitamin B, çinko ve demir bakımından zengin olan içeriği ile yüksek nitelikte cilt onarımı ve yenileme etkisine sahiptir.

Müşteri Havyar Duş Jeli ile duşa alınır. Gözeneklerin açılması ve cilt üzerindeki ölü tabakanın atılması için Havyar Vücut Krem Peeling ile vücudun her yerine peeling uygulanır. Ardından Havyar Masaj Yağı ile masaj yapılır. Hücre yenilenmesi ve güçlü antioksidan etkinlik sağlayan Havyar Özlü Vücut Bakım Maskesi sargılama yoluyla tüm vücuda uygulanır 20 dakika beklendikten sonra ıslak havluyla temizlenir.

Havyar Banyo Terapi küvete dökülür; müşteri terapi küvetinde jet havalarla masajdayken uygun ikram yapılır. 15 dakikalık uygulamadan sonra Havyar Banyo Köpüğü yeterli miktarlarda dökülür 15-20 dakika terapiye devam edilir. Uygulama sonunda cilt elastikiyetini destekleyen Nar Işıltılı Vücut Losyonu hafifçe masaj yapılarak vücuda yedirilir.

 

Yazar: Ekrem Güldaş

Ekrem Güldaş