Biorezonans Terapi ile Kilolardan Kurtulun

Biorezonans Terapi ile Kilolardan Kurtulun

 

Son birkaç yıldır gerçekten gündemde olan bir konu varsa o da obezitedir. Aslında, sadece son kırk yılda, dünya çapında obezite vakaları neredeyse yüzde 300 arttı. Dünyada VKİ’si (Vücut Kitle İndeksi) gerekenden yüksek olan 650 milyondan fazla insanın yanı sıra obezite 41 milyon çocuğu da etkilediği için önemli bir sağlık sorunu olduğunu belli ediyor.

Bunu akılda tutarak, kilo vermenin dünyadaki birçok dünya sağlık kuruluşu için önemli bir odak noktası olması mantıklı geliyor. Diğer yandan herkes kilo vermek için daha sağlıklı olmak, daha iyi beslenmek ve elbette daha fazla egzersiz yapmak gerektiğini biliyor. Yaşam tarzınızı iyileştirmek ve kilo vermek için deneyebileceğiniz çeşitli yollar vardır. Bunlardan biri de biorezonans terapisidir. Peki, biorezonans kilo vermeye nasıl yardımcı olabilir?

Biorezonans ile Kilo Verme Terapisi

Biorezonans tedavisinin size yardımcı olabileceği birçok farklı sağlık durumu vardır ve bu kapsamlı listedeki şeylerden biri de kilo kaybıdır. Biorezonans tedavisinin arkasındaki fikir, herhangi bir sorunu test etmek için vücudunuzdaki doğal elektromanyetik dalgaları kullanması ve hatta vücudunuzu kendini iyileştirmeye başlaması için teşvik etmesidir.

Biorezonans tedavisinden olumlu sonuçlar alan pek çok farklı hastalık göz önüne alındığında, kilo alımı için de aynı şeyin öne çıkması mümküdür. Aslında, biorezonans kilo vermeyi zorlaştırdığı veya kilo almayı kolaylaştırdığı bilinen koşulları hedeflemede etkili bir tedavidir.

Kişi biorezonans terapisini bir tedavi olarak denemeye karar verdiğinde, vücudunun belirli noktalarına elektrotlar, biorezonans bileziği veya kolye yerleştirecektir. Sonrasında ise elektromanyetik dalgalar izlenecek ve özellikle kişinin kilo almasına neden olan bağımlılık oluşmuş gıdalara özgü frekanslar vücuttan temizlenecektir. Basit bir ifadeyle: Vücudunuz kendini detoksifiye etmeye başlar.

Özel Aktif International Üsküdar Hastanesi biorezonans zayıflama terapisi ile bağımlılığın olduğu besinler adeta vücut belleğinden siliniyor ve bu sayede diyet yapmaya gerek kalmadan kolaylıkla kilo veriliyor. Elbette, biorezonans tedavisi sahip olabileceğiniz herhangi bir kilo sorununun üstesinden gelmek ve hayatınızda bazı olumlu değişiklikler yapmak istiyorsanız faydalı bir başlangıç noktasıdır. Ancak, elde etmek isteyeceğiniz sonuçlar için sizin de çaba sarf etmeniz gerekiyor. Yaşam tarzınızı iyileştirmeye, beslenmenize dikkat etmeye ve egzersiz yapmaya gönüllü olmanız bekleniyor.

 

Yazar: Ali Zaimoğlu

Ali ZAİMOĞLU