Biorezonans Stres Tedavisi

Biorezonans Stres Tedavisi

Biorezonans devrim niteliğinde, doğal, ağrısız ve non-invaziv bir terapi sistemidir. Biorezonans tedavisi, çeşitli hastalıkları tedavi etmek için tanısal ve terapötik olarak kullanılabilen bütünsel bir fiziksel yöntemdir. Biorezonans, hastadan aldığı elektromanyetik dalgaları kullanır. Bu biyofiziksel tedavi yöntemi, etkilenen organizmanın enerji alanını değiştirerek otoimmün sistemin etkinliğini arttırır ve böylece hastanın genel sağlığını iyileştirir. Günümüzde biorezonans tedavisi stres için de uygulanmaktadır.

Stres, ruh halinizi ve genel davranışınızı da etkileyebilir, ancak stresle ilgili koşullar vücudunuzu birçok alanda etkileyebilir. Stres, vücudun stres yanıtının bir parçası olarak salınan hormonlar yoluyla bağışıklık sisteminin tepkilerini azaltabilir ve bunun sonucunda birçok farklı durum ortaya çıkabilir.

Biorezonans İle Stres Tedavisi

Stresten uzak durmak söz konusu olduğunda bunu dile getirmek yamaktan daha kolaydır. Ancak yardım alabileceğiniz bazı yöntemler mevcuttur.  Burada önemli olan, vücudunuzun stresinin gereksiz nedenlerini olabildiğince ortadan kaldırmaktır. Bazı stres nöbetlerinden kaçınılamaz, ancak hayatınızın kesmeyi göze alabileceğiniz yüksek stresli kısımlarını belirleyebilirsiniz. Bazı insanlar için bu, geçici bir arkadaş veya aile üyesiyle bir ilişki olabilirken, diğerleri için mali durumunu yönetmek veya yatmadan hemen önce televizyon izlemek gibi aktiviteler olabilir. Bu alanları yalnızca kendiniz belirleyebilirsiniz, bu nedenle kendinize mümkün olduğunca dürüst olun.

Üsküdar Özel Aktif International Üsküdar Hastanesi biorezonans stres tedavisi, vücudun hedeflenen bir bölgesine derinlemesine nüfuz eden yüksek oranda odaklanmış darbeli bir elektromanyetik alana elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanır. Terapisti potansiyel tedavi odakları konusunda uyarmak için darbeli bir biofeedback sinyali ortaya çıkaran dokuyu ağrısız bir şekilde uyarır. Amaç, vücudun kendini iyileştirme yeteneğini yeniden sağlamaktır. Aşırı stresi ortadan kaldırmak ve vücudu rahatlatmak için etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Üsküdar Biorezonans tedavisi sırasında cildinize elektrotlar yerleştirilir ve bunlar elektromanyetik sinyaller yayan bir makineye bağlanır. Makine vücudunuza hafif bir dürtü gönderir. Hücreleriniz dengeli ve sağlıklıysa, makine geri gelen net bir sinyali okuyacaktır. Vücudunuzun biyomanyetik alanında herhangi bir bozukluk varsa, geri dönen sinyal çok daha zayıf olacaktır. Biorezonans, gevşemeyi teşvik eder, uyku düzenini geliştirir ve stres düzeyini azaltır.

 

Yazar: Ali Zaimoğlu

Ali ZAİMOĞLU