Biorezonans Alerji Tedavisi

Biorezonans Alerji Tedavisi

Biorezonans, tıpkı homeopati, akupunktur veya diğer kabul görmüş tamamlayıcı tedavi yöntemleri gibi uygulanan ve test edilmiş etkili bir yöntemdir. Üsküdar Özel Aktif International Üsküdar Hastanesi biorezonans tedavisi, vücudun kendi kendini iyileştirme güçlerini harekete geçirir.

Biorezonans terapi, her türlü hastalığı başarılı bir şekilde tedavi etme imkanı sunan, ağrısız, non-invaziv ve hızlı bir tedavi yöntemidir. Bu heyecan verici çünkü birçok durum, özellikle alerjik ve kronik hastalıklar ilaçlarla kolayca tedavi edilemiyor. Oysa biorezonans alerji tedavisi ile bu tip durumların üstesinden gelmek mümkündür.

Saman nezlesi veya alerji denilince insanların aklına burun akıntısı, hapşırma, gözlerde kaşıntı ve nefes darlığı geliyor. Solunum yolu, gerçekten de akut ve kronik alerjik reaksiyonların en yaygın hedefidir. Semptomların yoğunluğu, burundaki hafif kaşıntıdan saman nezlesi ve kronik sinüzitten hayatı tehdit eden bronşiyal astıma kadar değişir.

Biorezonans Alerji Tedavisi Nedir?

Klasik alerji testi ağırlıklı olarak ev tozu akarları, küfler, hayvan kılı, polen ve kokular gibi inhalasyon alerjenlerini arar. İyi bir biorezonans terapisti sadece bu semptomları tetikleyen alerjenleri araştırmakla kalmayacak, aynı zamanda kronik gıda alerjileri, kronik toksik kontaminasyon ve terapi blokları gibi temel enerji bozukluklarını da araştıracak ve tedavi edecektir.

Biorezonans yöntemi, alerjileri hızlı ve etkili bir şekilde tedavi etme yeteneği ile tanınmaktadır. Üsküdar Biorezonans, alerji tedavisinde 20 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Alerjiler artık son derece yaygın bir durumdur. Biorezonans cihazı kullanılarak ağrısız ve herhangi bir zararlı yan etkisi olmadan test edilebilir ve tedavi edilebilirler.

Kendimizi iyi hissetmediğimizde, çevresel, kimyasal veya duygusal stres nedeniyle vücudun biyo-alanı bozulur. Biorezonans sistemleri, vücudu taramak ve daha sonra insan biyo alanındaki dengesizlikleri düzeltmek ve vücudun işlevlerini uyarmak için kullanılır. Teknoloji vücudunuzun enerji kalıplarını ayarlamak ve onları uyumlu bir frekansa etkin bir şekilde ‘ayarlamak’ için tasarlanmıştır, bu da fizyolojinizin derinliklerinde gizlenmiş sorunlara yardımcı olabilir.

Biorezonans, teşhis ve tedavi için cildinize elektrot yerleştirmeyi içeren, invazif olmayan bir tedavidir. Elektrotlar, vücudunuzdan gelen enerji dalga boylarını değerlendiren ve ardından optimum dengeyi yeniden kurarak kötü frekansları etkisiz hale getiren bir Biorezonans makinesine bağlanır.

 

Yazar: Ali Zaimoğlu

Ali ZAİMOĞLU